MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7347164
nr 734 7164
Stolar
8 st, barockstil
Kondition: slitage, skador på några sitsar
Utrop:
2.000 kr
Såld:
950 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:15:43
900 kr
750 kr
850 kr